Lydighet NCK av Hedmark 2010

 

NCK avd. Hedmark 29.august 2010

 

Dommer: Thoresen, Eivind

 

 

Lydighetsprøve Klasse I

 

 

56

 

 

Chrilikas Chicago Wildbeauty Niko No53885/09, 09/09/09, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hannhund, Rød/Hvit Ottersen, Tone Nybakken Og Frank, Skifervn 3 A, 2322 Ridabu Tangnes, Kate Iren, 1187 Oslo (N S UCH NV-08 Thicha's Beautiful Niko Mikkel - N S UCH Tollergrenda's Eventyr Vilja)(w)

 

Nr.1 1.premie 186 poeng

 

57

 

 

Akersborg Hera 16431/08, 11/01/07, Border Collie, Tispe, Tricolour Trasti, Eva, Skøyen Terrasse 26, 0276 Oslo Knive, Torbjørn Jaran, 3330 Skotselv (Eddie - Akersborg Bess)(w)

 

Nr.8 2.premie 154 poeng

 

58

 

 

Regadog's Little Luxury No41042/09, 03/04/09, Stor Puddel, Tispe, Sort Frantzhus, Lill Tove, Stavhellinga 7, 2319 Hamar Godager, Laila, 1540 Vestby (INT N FIN UCH NORDJV-06 Snow'n Ice's Apricot To Regadog - Regadog's High Class)

 

Nr.11 3.premie 133 poeng

 

59

 

 

Chanty 10769/07, 27/01/06, Border Collie, Tispe, Hvit/Sort Kåsastul, Ellen, Odalsvegen, 2100 Skarnes Kåsastul, Ellen, 2100 Skarnes (INT NORD FIN LCH Ulvinmyras Uno - Gjeteren's Tanja)

 

Nr.2 1.premie 182,5 poeng

 

60

 

 

Skogstrollet's 12 Kimimila No43333/09, 27/03/09, Australian Shepherd, Tispe, Sort/Hvit/Tan Foss, Kristin L./Sand, Trine K., Engelstadvn 13, 2822 Bybrua Sand Trine Krøtøy, 2836 Biri (Howard's Wanagi-Ishna Ghosteyes - Taraelius Mountain Flower)(w)

 

Ikke møtt

 

61

 

 

Honto-No Benimitsu S16612/2007, 06/01/07, Shiba, Tispe, Rød Kleemla, Anny Lindholt, Sannervn. 43, 2335 Stange Nordwall, Helene, Sverige (AM CAN NORD UCH NV-03 San Jo Lucky In Love - Honto-No Tenkou)

 

Nr.9 2.premie 140,5 poeng

 

62

 

 

Explicit Trouble Comes To Norway S67559/2005, 29/10/05, Flat Coated Retriever, Hannhund, Sort Lund, Tove, Postboks 47, 2634 Fåvang Lückner, Mathilda, Sverige (S U(U)CH NORDJV-03 EUV-05 DKKV Starworkers Double Trouble - SE VCH Explicit First Comes Love)(w)

 

Ikke møtt

 

63

 

 

Agildes Fast Like The Wind S55071/2009, 20/08/09, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hannhund, Rød/Hvit Edvardsen, Tina, Nordmessenvn 139, 2610 Mesnali Gilde, Anneli, Sverige (INT LUX B UCH Fireheart Jelle's Darwin - S U(U)CH S VCH EUV-08 Agildes Dreamquill)(w)

 

Nr.3 1.premie 180 poeng

 

64

 

 

Doubleuse Scare Copper S33219/2009, 05/04/09, Golden Retriever, Hannhund, Gylden Berg, Tone Merete, Grøndalsbakken 136 A, 2407 Elverum Wedeen, Gunilla, Sverige (Tanjin Gismo - Doubleuse Savage Rose)(w)

 

Nr.4 1.premie 176,5 poeng

 

65

 

 

Tollca's Blue Lagoon S32955/2009, 14/04/09, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hannhund, Rød/Hvit Aasvestad, Hilde, Elias Hofgaards Gate 36 B, 2318 Hamar Nilsson, Petra, Sverige (Canagold's Monte Carlo - Shaggy Toller's Magic Gipsy)(w)

 

Nr.7 1.premie 160 poeng

 

66

 

 

Tangterr's Nobody Like Ruffen 00033/04, 19/11/03, Irish Softcoated Wheaten Terrier, Hannhund, Hvete Kristiansen, Hanna, Kinge, 3520 Jevnaker Mæland, Hilde Torunn, 4056 Tananger (Softeng's Memo - N UCH Tangterr's In Joy For Life)(w)

 

Nr.10 3.premie 134 poeng

 

67

 

 

Aybias Aico 15463/06, 04/07/06, Golden Retriever, Hannhund, Gylden Riise, Wenche, Sagengvn 21 B, 2322 Ridabu Bolstad Heidi, 2450 Rena (N UCH Kephles Big-Bubble No Trouble - Ayla)(w)

 

Nr.6 1.premie 167,5 poeng

 

68

 

 

Pikkupaimenen Ex-Treme News Fi27976/09, 31/03/09, Border Collie, Tispe, Sort/Hvit Thune, Line Anette, Lillebo, 2166 Oppaker Solanti, Sari, Finland (AT CH AT JCH Borderline Country Extreme - FI OB CH FI SH CH C.I.B. Pikkupaimenen Golden News)(w)

 

Ikke møtt

 

69

 

 

Surtsey's Per Pebernød Dkx-10624/2008, 09/05/08, Dansk-Svensk Gårdshund, Hannhund, Trefarget Smaaland, Berit, Enersvoldstugu, 2685 Garmo Olsen Wilfred Og Ulrikke, Danmark (Majmika's Begavede Brage - DK CH Surtsey's Pernille Persille)(w)

 

Nr.6 1.premie 167,5 poeng

 

 

Lydighetsprøve Klasse II

 

 

70

 

 

Arja 12136/07, 02/05/07, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tispe, Rød/Hvit Nybakken, Tone/ Ottersen, Frank, Skifervn 3 A, 2322 Ridabu Eriksen, Aud, 3035 Drammen (Houdini Storm - Akela The Queen)(w)

 

Nr.2 3.premie 130,5 poeng

 

71

 

 

Sønn 25989/08, 15/05/08, Border Collie, Hannhund, Sort/Hvit Marring, Jan Geir, Leirdalen 29, 2022 Gjerdrum Sando, Olav Haakon, 3570 Ål (Killiebrae Bror - Pearl)

 

Ikke møtt

 

72

 

 

N UCH NORDUV-02 Kikki's Prince Cilkenny 21962/01, 12/08/01, Collie Langhåret, Hannhund, Sobel/Hvit Ekhougen, Sissel, Storholtet, 2416 Jømna Fuglestad Aina, 2390 Moelv (Chimsmo's Hot Shot Sun-Borne - Kesaragis Asera In My Dream)(w)

 

Nr.1 2.premie 157 poeng

 

73

 

 

Torpvallaren's Oskar Skkrv1640/2008, 13/08/08, Border Collie, Hannhund, Sort/Hvit Wenche Tarud, Rødumsbygdvegen 114, 2652 Svingvoll Jasna Bolin, Sverige (Moss - Finn-Valleens Alaska)

 

Nr.4 3.premie 118 poeng

 

74

 

 

N UCH Shiny Lake's Chich Lady 15575/06, 28/06/06, Collie Korthåret, Tispe, Sobel/Hvit Engebretsen, Catharina, Tomtervegen 24 B, 2730 Lunner Alsberg Hilde Gunn/ Egeberg Christian W, 2224 Austmarka (AMSTV-05 AMSTJV-05 Shiny Lake's Best Gift Ever - N UCH Sandcastle's Vanilla Sky)(w)

 

Nr.3 3.premie 124,5 poeng

 

75

 

 

Vinternatt Av Nordlandsbris 06904/07, 25/02/07, Australian Shepherd, Hannhund, Sort Tricolor Ryeng, Ingeborg, Ågårdveien 28, 2611 Lillehammer Dobakk Kari/Emanuelsen Roger, 8021 Bodø (BH KORAD Crofter Holding's Vaquero Valiente - N UCH Crofter Holding's Honky Tonk Women)(w)

 

Ikke møtt

 

76

 

 

N UCH T-Bob's Boysie Son Of Pay Dirt 02523/04, 08/01/04, Bearded Collie, Hannhund, Sort/Hvit Tangen, Anders Østgård, Grindervegen 30, 2340 Løten Nydal Merethe L, 5229 Kalandseidet (NORD UCH Confident's Pay Dirt - N UCH La-Faja's Octavia To Tbob)(w)

 

Nr.6 40,5 poeng

 

77

 

 

N UCH Deepeyes's Poison Ivy I 07078/07, 07/04/07, Australian Kelpie, Tispe, Sjokolade Østdahl, Gunn Eva, Postboks 288, 3551 Gol Hatteberg Jeanette, 2040 Kløfta (N UCH N BCH Busligans Bocca - INT N S UCH N BCH Glimmergruvans Ö-Blaze)(w)

 

Ikke møtt

 

78

 

 

Frodo I Av Coronna 24574/05, 21/11/05, Dvergschnauzer Sort/Silver, Hannhund, Sort/Sølv Jensen, Trine, Villaveien 24 B, 2344 Ilseng Bakken, Anita, 2420 Trysil (Black Emac Danish Lukas - Rieskant's Diamond Pearl)

 

Nr.5 70,5 poeng

 

 

Lydighetsprøve Klasse III

 

 

79

 

 

Lykkejegerens Belle Epoque 01242/05, 13/01/05, Flat Coated Retriever, Tispe, Sort Skramstad, Linda-Merete, Tingnesvegen 404, 2350 Nes På Hedmark Solbakken Ann Cathrin, 1385 Asker (S UCH N UCH DKUCH Flatterhaft Black Dog - N VCH Vikevannet's Zeta-Jones)(w)

 

Nr.5 172 poeng

 

80

 

 

Lauvstuas Salsa Surprise 06241/08, 22/01/08, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tispe, Rød/Hvit Lillebakken, Ronny, Lageråvegen 390, 2324 Vang På Hedmark Holte Eivind & Anne-Lise, 4634 Kristiansand S (S U(U)CH VDH CH Kanadickens Danish Hot Spice - Lauvstuas Malin Karisma)(w)

 

Nr.1 2.premie 239 poeng

 

81

 

 

Luke 13643/06, 03/04/06, Border Collie, Hannhund, Sort/Hvit/Brun Kindlistuen, Mette Linn, Nordlia, 2820 Nordre Toten Tangeland, Vidar Og Vigdis, 1880 Eidsberg (Jake - Bwlch Jan)(w)

 

Nr.6 90 poeng

 

82

 

 

Regadog's Black Secret 15098/05, 21/06/05, Stor Puddel, Tispe, Sort Frantzhus Lill Tove Og Lill Therese, Stavhellinga 7, 2319 Hamar Godager Laila, 1540 Vestby (N UCH Regadog's No Limit - Regadog's Love Affair)

 

Nr.2 2.premie 230 poeng

 

83

 

 

BH SL1 Delfilands Astra 21820/03, 17/10/03, Schäferhund, Tispe, Sort/Brun Brekke, Heidi, Skogbo, 2335 Stange Brekke, Heidi, 2335 Stange (Arkane's Costa-Nåkk - ABC Siska Vom Bierstadter Hof)

 

Nr.3 3.premie 209 poeng

 

84

 

 

Sunline Hey I'm Bobby Brown 22777/07, 07/09/07, Australian Shepherd, Hannhund, Rød/Hvit/Tan Bråten, Annie E./Olsen, Solveig I., Otto Sverdrupsvei 1, 2816 Gjøvik Olsen Solveig Irene Og Bråten Annie Elisabeth, 2815 Gjøvik (N UCH Indian Dream Blue Eyed Hawk - N VCH Sunline My Little X-Mas Star)(w)

 

Nr.4 187 poeng

 

Lydighetsprøve Eliteklasse

 

 

85

 

 

Akersborg Scot 02808/07, 04/05/06, Border Collie, Hannhund, Sort/Hvit Tandberg, Nina Christine, Brovollvegen 117, 2740 Roa Knive, Torbjørn Jaran, 3330 Skotselv (Keep - Myrullen's Inka)(w)

 

Nr.4 161,5 poeng

 

86

 

 

Taspitir's Skip The Rest 01405/04, 18/11/03, Border Collie, Hannhund, Sort/Hvit Grandalen, Isabella, Jevnevn 12, 2607 Vingrom Myhre Linda K Og Hans M, 3170 Sem (Shep - Taspitir's Mist)(w)

 

Nr.1 1.premie 269,5 poeng

 

87

 

 

Lord 05573/07, 24/10/06, Border Collie, Hannhund, Tricolour Trasti, Eva, Skøyen Terrasse 26, 0276 Oslo Kallhovd, Astrid, 0379 Oslo (Bwlch Hemp - Robin)(w)

 

Nr.2 2.premie 255,5 poeng

 

88

 

 

N UCH S U(U)CH NV-08 Thicha's Beautiful Niko Mikkel 06734/07, 11/02/07, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Hannhund, Rød/Hvit Lillebakken, Ronny, Lageråvegen 390, 2324 Vang På Hedmark Venheim Rita-Therese, 3911 Porsgrunn (Shaggy Toller's Sa-Mi's Finney - N UCH Lauvstuas Snowflake Zuper Nova)(w)

 

Nr.3 2.premie 233 poeng

 

Styret i NCK avd. Hedmark takker alle som bidro til at utstillingen ble så vellykket

 

Vi ønsker velkommen tilbake 13. august 2011